Sık Yapılan Dekorasyon Hataları

Sık Yapılan Dekorasyon Hataları
4 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.686 kez okundu.

İnsanlar gerek kendi tarzlarını tam olarak ifşa edememekten veya dekorasyon trendlerini takip etmemekten ötürü dekorasyon işlemlerinde sıklık aynı ortak hataları yapmaktadırlar. Buna hitaben hemen aşağıda sizler için dekorasyonda sıklıkla yapılan hatalar ile ilgili bilgiler hazırladık.

FAZLA MOBİLYA KULLANMAYIN

Ev dekorasyonunda mobilyaların kullanılacağı alanı önceden ölçülerine göre oturtulması için bunları not edin ve akabinde en uygun mobilyaları dekorasyon işleminiz için tercih ederek zemin yapısına uyumlu seçimlerde bulunun. Mobilyaları seçerken oda içerisinde rahatlıkla gezinmeyi hesaplayın, zira sonradan hayal kırıklığına uğramanız kaçınılmaz olabilir.

DEKORASYONDA RENK UYUMUNA ÖZEN GÖSTERİN

Nasıl ki bir pantolon ve tişörtü üstünüze uyum sağlamak için renk uyumuna dikkat ederek kombinliyorsanız, bu durum aynı zaman’da ev dekorasyonu içinde geçerlidir. Daha modern ve güzel bir görünüm için mutlaka dekorasyon işleminde renk uyumuna özen gösterin.

AYDINLATMALARINIZ GÜÇLÜ VE İHTİYACINIZI KARŞILAMALI

Birçok kişi her ne kadar dekorasyonu düzgün yapsa da aydınlatma konusunda çuvallamakta. Dekorasyona uyum sağlamayan veya zayıf aydınlatmalar günümüzde dekorasyon çalışmalarında sıklıkla yaşanan hatalar arasında yer almaktadır. Odanızın ışık seviyesine göre ve ürünlerinizin renk, desen ve çoğunluğunu göre aydınlatma modelleri seçmeniz faydanıza olacaktır.

Etiketler:

Sık Yapılan Dekorasyon Hataları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Özlem Eroğlu dedi ki:

    Görünüşe göre fazla hata yapmamışım aydınlatma konusunda zaten evimin etrafı hep apartman olduğu için benim sorunum değil ama bu hataları yapan çok insan var ve bilinçlenmeleri gerekiyor bence. Çok güzel anlatılmış

    1. İlginize Teşekkürler

Sayfa başına git