Sıkıcı Görünen Duvarlarınıza Harika Öneriler

Sıkıcı Görünen Duvarlarınıza Harika Öneriler
28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 737 kez okundu.

2018 ev dekorasyonu yaptırmak isteyenlerin büyük bir bölümü değişimlerine duvarlarından başlama hedefleri koymaktadır. Bu sebeple sıkıcı ve boş görünen duvarlarınıza nokta atışı tasarımlar sunmak, sizlerin en ideal sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Bu alanda öne çıkan ve tasarımı ile harikalar yaratmanıza imkan tanıyan birkaç farklı çalışmaya göz atmak ister misiniz? Birbirinden harika konsepti ile göz dolduran bu çalışmalar, şıklığı ve zarafeti bütünü ile ele almanıza yardımcı oluyor.

2018 Ev Dekorasyonunda Duvarınıza Uygulanabilecek Düşük Bütçeli Süslendirmeler

2018 ev dekorasyonu kapsamında burada yer alan önerilerimize göz atabilirsiniz. Sizlere birçok farklı tasarımı anında sunuyor, evinizde değişim yaratmanıza olanak tanıyoruz;

  1. Duvarlarınızı raflar ile süsleyin.

Kanepenizin yer aldığı duvarlar boş ve sıkıcı görünüyorsa, 2-3 adet uzun raf yerleştirmesi ile harika bir alan yaratabilirsiniz. Raflar için özel satın alacağınız aksesuarlar ile bu alan artık hem dolu, hem de şık görünecek.

  1. Çerçeveler ile boş alanları değerlendirin.

Yaşam alanlarınıza uygun olan çerçeveleri duvar kısımlarına yerleştirerek ideal tasarımları öne çıkartmak mümkün. Bu tip boş alanlarınızı baştan yapılandırmak ve en iyi dokunuşları öne çıkartmak istiyorsanız, mutlaka çerçeve gibi kullanmadığınız eşyalarınızı veya yeni satın alacağınız çerçeveler ile süsleme yapabilirsiniz.

  1. Duvarlarınız için uygun stickerler.

Duvar süslemelerini tamamen kişisel zevkinize göre yapmak ve kolay takılan / sökülen, iz bırakmayan ürünlere geçmek istiyorsanız sticker gayet mantıklı bir tercih! Hemen hemen birçok hediyelik eşya dükkanında satılan bu ürünle beraber ideal bir sonuç almak sizlerin elinde. 2018 dekorasyon fikirlerinde bu yöntem çok sık tercih ediliyor.

  1. Aynalar ile boş alanlarınızı doldurun.

Sıkıcı duvarları renklendirebilmenin en doğru yolu ayna seçimidir. Bu sebeple boş olan alanlarınız için en uygun ayna seçimlerini yaparak çok daha ideal sonuçlar alma fırsatına sahip olun. Birbirinden güzel motifler ile boş alanları değerlendirin ve şıklığı daha tepe noktasına kadar çekin.

Bu farklı 4 yöntem ile beraber 2018 dekorasyon fikirlerinde boş olan duvarlarınıza harika tasarımlar sunabilmek sizlerin elinde. Hemen önerilere göz atabilir, siz de ilk denemeleri yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git