Stüdyo Daire Dekorasyonu İçin Çekici Detayları Değerlendirin

Stüdyo Daire Dekorasyonu İçin Çekici Detayları Değerlendirin
22 Mart 2018 tarihinde eklendi, 150 kez okundu.

Stüdyo daire dekorasyonu özellikle küçük evlere sahip olan kitlelerin en fazla araştırdığı kategoriler arasında yer almaktadır. Çekici bir ortam zemini hazırlamak ve aynı zamanda dekoratif çözümler ile evinizi daha şık kılabilmek bir tık kadar uzağınızda. Birbirinden harika çalışmaların sahnelendiği yaşam alanları ile evinizi çok daha görsel keyfe ulaştırabileceğiniz gibi, aynı zamanda dikkat çeken detaylara yer vererek bu alanda kesin sonuçlar alabileceksiniz. Şimdi gelelim görselli anlatılar ile evi inceleme kısmına…

Stüdyo Daire Dekorasyonu ve Görsel Detaylar

  1. Az yer kaplayan bir oturma grubu seçin.

Özellikle L koltuklar, küçük evler için çok daha az yer kaplamakta ve görsel zevki daha üst konumlara çekmektedir. Bu sebeple stüdyo daire dekorasyonu oluştururken evinizi daha dikkat çekici bir hale dönüştürebilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bu örneklendirme ile beraber yaşam alanlarınızda şıklığı yakalamak söz konusudur.

  1. Tek yaşıyorsanız çift kişilik yatak kalabalığından kurtulun!

Eğer minyon bir kişi iseniz ve çift kişilik yatak için fazla yeriniz yoksa, salonunuzun bir kısmını tekli yatak ile bölümlemek doğru tercih olacaktır. Bu sayede evinizde ki alan tasarrufunu sağlamak ve stüdyo daire dekorasyonu ile şık bir ortam zemini yaratmak sizlerin elindedir.

  1. Mutfağınızın geniş olmasını sağlamak adına küçük masalara yer verin.

Stüdyo daire dekorasyonu için mutfağın genişliği çok önemlidir. Fakat küçük bir mutfağa sahipseniz, burada mutfağınızı genişletmek bazı ufak detaylara kalıyor. Bu noktada ise sizlere ufak bir masa seçimi yapmanızı ve buna istinaden yaşam alanlarınızı öne çıkartmanızı önermekteyiz.

  1. Vestiyer ayrıntısı stüdyo dairelerin vazgeçilmezidir.

Stüdyo daire dekorasyonu esnasında ‘vestiyer’ gibi bir alana sahip olmak, daha fazla depolama yapmanıza olanak tanıyacaktır. Bu yüzden evinizde ufak da olsa bir vestiyer alanı olmasına dikkat etmenizi önermekteyiz.

Aynı zamanda 2018 Dekorasyon Fikirleri ve Merdivenli Evler İçin Harika Öneriler yazımıza göz atarak yaşam alanlarınızda en yeni değişimleri gerçekleştirebilirsiniz. Daha geniş evler için harika bir öneri olan bu örneklendirme, evinizin çekiciliğini üst düzey konumlara kadar tırmandırmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git