Stüdyo Daire Dekorasyonu İçin En Cazip Öneriler

Stüdyo Daire Dekorasyonu İçin En Cazip Öneriler
27 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 142 kez okundu.

Eğer stüdyo daire dekorasyonu için evinizde hem eşya kalabalığı yaratmayacak, hem de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çalışmadan faydalanmak istiyorsanız harika örnekler ile buradayız. Birbirinden şık tasarımların kullanılması ile yaşam alanlarınızı tamamen belirlediğiniz bir formatta ele almak söz konusudur. Bu noktada sizlere hitap eden en harika çalışmalardan faydalanabilecek, yaşam alanlarınızı daha geniş evreden ele alabilme imkanlarına da ulaşabileceksiniz. Şimdi gelelim, birbirinden güzel dekoratif çalışmalara…

Stüdyo Daire Dekorasyonu ve Örnekler

  1. Hem oda, hem de yatağı aynı yerde kullanmalısınız!

Hem oda, hem de yatağı aynı yerde kullanacağınızdan dolayı stüdyo daire dekorasyonu yapılırken paravan tercih etmenizi öneriyoruz. 1+0 konseptlerde bir bölümleme yapabilmek için paravan çok önemlidir. Keza şık ve günümüz trendlerine uygun bir paravan ile yaşam alanlarınızda fark yaratmak sizlerin elinde.

  1. Paravan kullanılmadan yapılan çalışmalar da göz kamaştırıyor.

Alt kısımda yer alan fotoğrafta, stüdyo daire dekorasyonu yapmış olan bir kişi herhangi bir paravan kullanmamış. Yatağını kenar kısma alıp, diğer alanları da oturma odası konseptine göre hazırlayan bu kişi, şıklığı ile göz kamaştıran bir oda tasarımını yakalamayı başarmış gibi görünüyor.

  1. Amerikan mutfaklarda tercih edilen bir alçıpan ile bölümleme yapabilirsiniz.

Amerikan mutfaklarda alçıpan mantığının yoğun bir şekilde tercih edildiği biliniyor. Bu noktada ise alt kısımda görülen fotoğrafta, stüdyo daire dekorasyonu konusunda cezbedici bir çalışmayı ele almak sizlerin elinde! Beyaz tonlarının bir oda içerisinde kullanılması ile her ne kadar kir gibi durumlar daha fazla sağlansa da, odanın renk uyumu harika bir şekilde göze çarpıyor.

  1. Eğer odanız genişse 1+1 formatına dönüştürebilirsiniz.

Eğer metrekare bakımından geniş bir alana sahipseniz, perde şeklinde satın alacağınız bir paravan ile 1+1 konsepti yaratmak mümkün. Zira stüdyo daire dekorasyonu konusunda öne çıkan bu çalışma sizlere tam anlamıyla lüksü yakalamanızı sağlıyor.

Bunun yanı sıra Bahçe Dekorasyonu İçin Harika Kış Bahçeleri Önerileri yazımız üzerinden geniş alanlara sahip olan kullanıcılar bahçe bölümlerini dilediği konseptler dahilinde sağlayabiliyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git