Trend ve Sıradışı Duşakabinler

Trend ve Sıradışı Duşakabinler
3 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 945 kez okundu.

Ev dekorasyonları oluşturulurken günümüzde evde kullanılabilecek her türlü aksesuar önem taşır hale gelmiş durumdadır. Yalnızca belirli odaların ya da mekanların dizaynı ev dekorasyonlarında yeterli olmamaktadır. A’dan Z’ye tüm ortamların dekore edilmesi hem evin daha değişik bir havaya bürünmesine yardımcı olmakta hem de dekorasyonda bir bütünlük oluşturmaktadır. Bu nedenle banyo dekorasyonları oluşturulurken de duşkabin fikirleri oldukça önemlidir. Günümüzde dekorasyon fikirleri doğrultusunda duş kabini modelleri de çeşitlenmiş durumdadır. Bireylerin zevklerine göre beğendikleri bu tarz modeller de banyo ile olan uyumu da oldukça önemlidir.

Şeffaf Duşakabin Modelleri Oldukça Moda

Yeni popüler olmaya başlayan duş kabini modelleri arasında en çok  tercih edilenleri şeffaf kabinler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz kabinler ortama daha derin ve geniş bir hava katabildiği gibi dekoratif olarak da oldukça iddialı parçalar arasında bilinmektedir. Duşakabin modelleri arasında böyle şeffaf modellerin tercih edilmesi, duvarlarda kullanılan fayansların dikkatini daha da arttırmaktadır. Bu noktada ise bireyler bu tarz duş kabin modelleri tercih ediyorlarsa eğer fayans seçiminde de oldukça dikkatli ve uyumlu davranmak zorundadırlar.  Daha küçük ve dar banyolarda kullanılan şeffaf camlı duşakabin modelleri, kullanışlı olmaları, temiz görünmeleri ve kir tutmamaları nedeniyle de bireyler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Masaj ve Müzik Özellikli Duşakabin Modelleri

 

Duşakabin stilleri arasında yeni popüler olan ve bireylerin ilgisini çeken modeller arasında müzik çalan ve masaj özelliği olan kabinler yer almaktadır. özellikle duşta masaj seven, rahatlama ihtiyacı olan ve kendilerini müzik eşliğinde daha iyi hisseden bireyler adına tasarlanan bu tarz kabin modelleri, zevkine ve keyfine düşkün bireyler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tarz duş kabin modelleri yapı itibariyle de oldukça büyük ve gösterişli oldukları için büyük banyolarda tercih edilmektedir. Mekanların geniş olduğu alanlarda daha iyi konumlandıran profesyonel duşakabinler banyo dizaynı oluşturulurken de ilham alınabilecek, gösterişli mekanizmalar olarak da bilinmektedir. Banyo dekorasyon ve duş kabini fikirleri genellikle bireylerin zevklerine ve beğenilerine göre oluşturulmaktadır. Önemli olan mekan tipine göre hareket etmektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git