Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Harika Kendin Yap Fikirleri

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Harika Kendin Yap Fikirleri
10 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 568 kez okundu.

Kendin yap kategorisine %100 uyumlu olan ve tuvalet kağıdının rulosu (çöp olarak görülen bölümü) ile harika bir tasarım ortaya koymaya ne dersiniz? Yaşam alanlarınız için aperatif ihtiyaçları karşılayacak ve çeşitli objeler ile buluştuğu zaman %100 uyumlu bir tasarım ortamı oluşturmak adına bu örneklendirmeler gayet uygun. Bu tasarımları kendi yaşam alanlarınızda deneyerek en ideal sonuçları almak ve aynı zamanda kusursuz bir kaliteye erişmek söz konusudur.

Kendin Yap Fikirleri ve Örnekler

  1. Bir hediyelik kutu tasarlayabilirsiniz.

Hediyelik kutu olarak içerisine pek çok ürün konulabilir ve çeşitli renklendirme kalemleri veya spreyler ile boyanarak harika bir tasarım haline dönüştürülebilir. Son dokunuş olarak bir kurdele ile süsleyin ve kendin yap fikirlerine tamamen uyum sağlayacak bir tasarımı ele alın.

  1. Saksı olarak kullanabilirsiniz.

İlk filizlenmesini yaşayan çiçekler için bir saksı görevi görebilir. Doğrudan bir tabanlık ve daha sonrasında topraklar ile içerisine yerleştirilecek olan bir bitki en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Kendin yap projeleri için mutlaka denemenizi ve ayrıcalıkları ele almanızı önerdiğimiz bir çalışma.

  1. Şömine / soba tetikleyicisi olarak kullanabilirsiniz.

Kendin yap projeleri için şömine ve soba gibi ürünlerinizin tetikleyicisi olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz birkaç farklı cisim ile beraber şöminelerinizi ilk yakma konusunda çektiğiniz sıkıntıların üstesinden gelmenizi sağlayacak bir çalışma.

  1. Kablo gibi gereçlerinizi toparlamak için uygundur.

Kablo gibi gereçleriniz devamlı karışıyorsa ve koyduğunuz yerde bulamıyorsanız toplamanızı sağlayacak bu harika tasarımı deneyebilirsiniz. Kendin yap projeleri için aile bireylerinize ait veya sizlere ait olan onlarca farklı kabloyu birbirinden ayırmak gayet basit bir hale dönüşüyor.

Bu harika çalışmalar sayesinde yaşam alanlarınız için ekstradan masraf yapmadan, bazı gereçleri kullanarak şık bir tasarım yapılabilmektedir. Ek olarak Salon Dekorasyonu ve Aydınlatma Fikirleri yazımıza göz atarak salonları için aydınlatma seçemeyen kullanıcıların harika çalışmalardan faydalanmasını sağlamaktayız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git