Vintage Banyo Dekorasyonu ile Banyo Tasarımlarınızı Baştan Yaratın

Vintage Banyo Dekorasyonu ile Banyo Tasarımlarınızı Baştan Yaratın
11 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 606 kez okundu.

60’lı ve 70’li yılların modası olan Vintage dekorasyonu her geçen gün günümüz modasında tercih edilmeye devam ediyor. Eğer modern ve klasikleşmiş banyo tasarımlarından sıkıldıysanız bu yaşam alanını en başından şekillendirme şanslarına sahip olabilirsiniz. Daha nostaljik bir alan oluşturmak ve bu tasarım ile öne çıkabilmek açısından banyolarda farklı dekorasyon tarzlarına yer vermek önem taşıyan durumlar arasında yer alıyor.

vintage banyo1

Vintage banyo dekorasyonu için öncelikle yapı elemanlarına karar vermelisiniz. Yani duvar ve zemin alanında kullanılacak olan ürünlerin seçimini yapmalısınız. Genelde yapı market bölümlerinde kullanımı bakımından şıklık sunan birçok fayans ve karo örnekleri yer almakta. Banyo dekorasyonu yapılırken bu tip ürünlere yönelmek, vintage etkisini arttıracak olan hususlar arasında gösteriliyor.

Banyo Aksesuarlarını Modern Kültüre Göre Belirleyin

vintage banyo7

Örneğin mutfakta kullanılacak duş perdeleri, paspaslar veya havlu gibi ürünlerin Vintage tarza sahip olmasına özen göstermelisiniz. Geçmiş dönemlerde ‘el yapımı’ ürünler daha fazla dikkat çekerken, Vintage görüntü sağlayabilme kapsamında bu tip ürünlere yer vermeniz doğru bir adım atmanıza yardımcı olacaktır. Eğer banyo bölümünde yeterli bir alana sahipseniz burada eskitilmiş olan dolaplar kullanabilirsiniz. Banyoda kullanılacak olan ayna seçimleri için yine arama motorlarına bakabilir veya bit pazarı gibi alanlarda geçmiş döneme ait ürünleri satın alabilirsiniz.

Vintage Stil İçin Küçük Banyo Aksesuarları

vintage-banyo-12

Banyo dekorasyonunda küçük ayrıntılar, büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple küçük aksesuarların seçimini yapmanız demek çok daha ideal bir tasarımı öne çıkartmanıza yardımcı olacaktır. Banyolarda duvar dekorasyonu hayati bir önem taşıyor. Bu sebeple kendi yapacağınız ürünleri veya objeleri yerleştirebilir ya da satın aldığınız ürünler ile iyi bir tasarımı öne çıkartabilirsiniz.

Banyonuzu Sıfırdan Yapılandırabilecek Maliyete Sahip Misiniz?

vintage-banyo-3

Eğer cevabınız evet ise bu konuda çok şanslısınız! Zira bu alana özel banyo dekorasyonu yapan pek çok firma, kendi kataloglarında yer alan onlarca farklı tasarım ile sıfırdan yapılandırabileceğiniz mutfakları öne çıkartmanızı sağlıyor. böylelikle ideal kombinler oluşturmak ve ek olarak banyonuzu baştan aşağı yenileme fırsatlarına da bütünü ile erişebilme haklarına sahip olabilirsiniz. Vintage banyo dekorasyonu ile ilgili yazımız umarız size farklı dekorasyon fikirleri sunmuştur. Banyolar için Küvet Önerilerimize de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git