Yataş Bedding Nevresim Takımlarıyla Renkli Rüyalar

Yataş Bedding Nevresim Takımlarıyla Renkli Rüyalar
24 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 13 kez okundu.

Yatak ve uyku ürünleri denildiğinde kaliteli, konforlu ve dayanıklı ürünleriyle Türkiye’de ilk akla gelen marka olan Yataş, son teknolojiye sahip rahat yatakları haricinde göz alıcı nevresim modelleri ile de dikkat çekiyor. Yenilikçi yapısı, birinci sınıf malzemesi ve ustalığıyla sağlıklı bir uyku için her ayrıntıyı değerlendiren Yataş Bedding, kaliteli bir dinlenme ve uyku düzeni vadediyor. İster yetişkin, ister bebek olsun her insanın en fazla vakit geçirdiği yerlerden biri olan yatak ve çarşaf takımlarının sağlıklı ve konforlu olması son derece büyük önem taşıyor.

Kışlık ve yazlık şekilde çift taraflı kullanım alternatifi sunan uzay teknolojisine sahip Yataş yataklar, yine yataklarının yapısına en uygun formda dizayn edilerek tasarlanan şık nevresim takımları ile taçlanıyor. Kaliteli bir uyku ve dinlenme imkânı sağlayan Yataş yatakları birbirinden güzel renk ve desenlerde süsleyen nevresim modelleri, zengin çeşitliliğiyle evlere daha canlı bir görünüm katıyor.

Modern ve Şık Yataş Nevresim Modelleriyle Havanızı Değiştirin

Vücut yapısına uygun nitelikleriyle eklem ağrılarını gideren Yataş yataklarını; estetik desen ve çizimlere sahip nevresimlerle donatarak farklı bir ambiyans yaratmak mümkün oluyor. Yatak odalarındaki duvarlar, halılar ve perdelerle uyum sağlayan tasarımlar çeşit çeşit motifleri ve çarpıcı renkleriyle özel olarak hazırlanıyor. Etnik özellikteki desenlerden, geometrik şekillere, çizgili modellerden astroloji ve dönemsel mevsim geçişlerine kadar farklı temalardan yola çıkılarak yaratılan nevresim takım modelleri herkesin kendi tarzını bulunduğu ortama yansıtmasını da mümkün kılıyor. Yumuşak renk geçişleri, minimal desen kullanımı ve trim tekniği gibi yaratıcı ve farklı yöntemler kullanılarak geliştirilen nevresim takımlarının düz renk olanlarında kremit, füme, gül kurusu, toprak, pudra, turkuaz, saks mavisi gibi pastel ve dinlendirici tonlar sergileniyor. Bazı modellerde çift taraflı kullanılabilme avantajı da olduğu için değişik desen kombinasyonları yaratılabiliyor.

Yatak Boyutlarına Özel Kullanışlı Nevresim Takımlarıyla Rahat Edin

Farklı yatak ölçülerine ve kişisel ihtiyaçlara göre değişen boyutlarıyla sunulan nevresim takımlarında; volanlı yastık, çarşaf ve nevresim yer alıyor. Çift kişilik nevresim takımı modellerinde 50×70 cm ebatlarında iki volanlı yastık, aynı boyutlarda iki standart yastık, 240×260 cm ebatlarında çarşaf ve 200×220 cm ölçülerinde nevresim bulunuyor. Bireysel yataklar ya da çocuk odalarında kullanılan tekli yataklarda ise dinamik ve neşeli figürlerin yer aldığı tek kişilik nevresim takımı modelleri kullanılıyor. Birer adet standart ve volanlı yastık dışında, 180×240 cm boyutlarında çarşaf ve 160×220 cm ebatlarında nevresim yer alıyor. Daha büyük boyuttaki yataklar için de çift kişilik XL seçeneği bulunuyor. 240×280 cm’lik çarşafı ve 240×220 cm’lik modeller ile geniş metrekareye sahip yataklar için gerekli nevresim takımı ihtiyaçları karşılanıyor. Evlerin minik prens ve prensesleri için de bebek nevresim takımı modelleri dokuma sıklığı kaliteleri ile fark yaratıyor. Soft renkler ve sevimli desenlere sahip mışıl mışıl uyku uyuyabilecekleri yumuşak dokulu pamuklu çarşaflar 120×190 cm, yastık kılıfı 30×45 cm ve nevresimleri 100×150 cm ebatlarıyla üretiliyor. 

Yataş Kalitesi ve Tecrübesi İle Huzurlu ve Rahat Bir Uyku Çekin

Yataş Bedding yaklaşık yarım asırlık deneyimiyle daha huzurlu ve keyifli bir dinlenme süreci yaşatabilmek için en yeni  teknolojiye sahip yatakları ve uyku setlerini modern tasarım anlayışı ile tüketicilerle buluşturuyor. Kış mevsiminde sıcak tutan yapıya sahip flanel kumaşlar, pürüzsüz yapıdaki saten ve ranforce kumaş çeşitleri ve sağlıklı pamuklar ile kullanıma hazır hale getirilen nevresim takımları yatak yapısına uyumlu modelleri ile verimli bir istirahat sağlıyor. Gözle görülemeyen ancak insan sağlığını tehdit edip birçok hastalığa yol açabilen parazitlere karşı da dayanıklı yapıda üretilen yatak ve nevresim modelleri vücut sıcaklığını da dengeliyor.

Muhteşem renkleri, zarif ve mistik desenleri ve kalitesiyle, dinlenirken sağlıklı bir atmosfere içinde olmanızı sağlayan nevresim takımı modellerini siz de tüm detayları ile inceleyebilir, istediğiniz modeli seçerek evinizin havasını anında değiştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git