Yer Yataklarının Ev Dekorasyonundaki Önemi

Yer Yataklarının Ev Dekorasyonundaki Önemi
19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.087 kez okundu.

Herkesin evinde kendi ihtiyacı dahilinde yatak bulunur. Misafir geldiğinde ise fazla sayıda yatağa ihtiyaç duyulur. Bu nedenle çek-yat şeklindeki kanepelerimizi kullanırız. Ancak bunlar çoğu zaman yeterli olmazlar. O durumda da yer yatakları sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Eskiden yün döşekler kullanılarak yer yatağı yapılırdı. Şimdilerde ise modern ve şık tasarımlara sahip yer yatakları bulunuyor. Peki, çok fonksiyonlu yer yataklarının ev dekorasyonunda avantajları nelerdir?

Misafirlerinizin Konforu İçin Ev Dekorasyonunuz da Yer Yatakları Tercih Edin

Yer yatakları özellikle kalabalık misafir gruplarını ağırlamak için hem saklama hem kurulma kolaylığı ile tercih konusu olmaktadır. Konforlu yapıları, birbirinden şık tasarımları, katlanıp muhafaza edilebilmeleri, çift-tek kişilik olabilme seçenekleri ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Çift kişilik yer yatağı sayesinde geniş rahat bir ortam oluşturabilirsiniz. Gerekli hallerde oturmak veya uzanmak için de kullanılabilir.

Sadece Misafirleriniz Değil Çocuklarınız İçin De Konforlu Ortamlar

Sadece misafirler için değil kendiniz, çocuklarınız ve bazı aktiviteleriniz için de oldukça kullanışlı olacaklardır. Çocuklar ve bebek yer yatağı modelleri özel tasarlanmış yapıda piyasada yerini almıştır. Çocuklarınızın oyun oynarken, boyama yaparken, film izlerken veya otururken kullanabilecekleri yer yatağı modelleri ile odalarınızı dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda bu yatakları kolay taşınabilmeleri sayesinde gittiğiniz yerlere de rahatlıkla götürebilirsiniz. Güzel renkleri ve farklı tasarımları sayesinde çocuğunuzun rahatı ve sağlılığı için tercih edebileceğiniz yapıdadır. Bazı markaların yastıklı ve cepli yer yatağı modelleri bulunmaktadır. Yer yatağı modelleri ve fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınız için kullanabileceğiniz yer yatağı modellerinin fiyatları 75 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Bebeğiniz İçin Neşeli ve Güvenli Ortamlar Yaratın

Bebekler için de özel tasarımlara sahip yer yatakları sayesinde bebeğinizi güvenli bir şekilde uyutabilirsiniz. Bebeklerinizin her zaman yanında olamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bebeğinizin yatak, beşik veya kanepeden düşme tehlikesi olabilir. Bu tip kazalara mahal vermemek adına bebeğinizi işlerinizi hallederken yer yatağına yatırabilirsiniz. Ayrıca bebeğiniz için güvenli bir oyun alanı da oluşturabilirsiniz. Yer yataklarında bebeğiniz yan yatabilmeye olanak tanıyan özel yükseltili sistemler sayesinde mışıl mışıl uyuyacaklar.

Kendi Yer Yatağınızı Kendiniz De Yapabilirsiniz

Yer yatağı satın almak yerine evinizin dekoruna ve zevkinize özel tasarımları kendiniz de yapabilirsiniz. Kumaş ve elyaf kullanarak istediğiniz şekillerde yer yatağı tasarımı yapabilirsiniz. Elyaf yerine evinizde kullanmadığınız yastıklarınız değerlendirerek birbirinden güzel yer yatakları yapabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git