Yorgunluğu Huzura Çeviren Yatak Odaları Oluşturma Rehberi

Yorgunluğu Huzura Çeviren Yatak Odaları Oluşturma Rehberi
18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 844 kez okundu.

 

Yatak odası, yoğun ve telaşlı bir günün ardından yorgunluğunuzu atmak için sığındığınız en güvenli alandır. Görsel açıdan estetik ve şık bir oda yaratmak da en az dinlenmek kadar değerlidir. Yatak odası takımları, bu şıklığın önemli bir tamamlayıcısı olma görevi görürler. Onlara eşlik eden bir diğer önemli malzeme ise parkelerdir. Bu yüzden parke seçiminizin yatak odası takımı ile uyumlu olmasına özen göstermeniz odanızı dizayn ederken önem taşır.

Huzurun Kilit İsmi: Yatak Odası Takımları

 Yatak odası dekorasyonunda öncelikli olarak doğru yatak odası takımı seçimini yapmalısınız. Çünkü takımlar, hem uzun süreli kullanıma uygun hem de en göze çarpan büyüklüğe sahip mobilyalardır. Dekorasyon sürecinizde pek çok alternatifle karşılaşmanız mümkündür. Zamana meydan okuyan, sade ve şık parçalar seçmek odalarınızda keyifli bir atmosfer yaratır. Aynı zamanda alanınızın büyüklüğünü de hesaplayarak ilerlemeniz mobilya seçiminizde kolaylık sağlayacaktır. Çünkü odanızın ferah bir görünüm yakalaması, dinlenme şeklinize direkt olarak etki eder.

Farklı tasarıma ve canlı çizgilere sahip bir yatak odası yaratmak istiyorsanız Enza Praga Yatak Odası takımını tercih edebilirsiniz. Praga; geniş depolama alanına sahip dolap içleri ve bazalı karyolası sayesinde yerden tasarruf etmenizi sağlar. Stone ve antik kahve renk kombiniyle doğal mermer deseninin eşsiz buluşması ise evinizde dingin bir esinti yaratır. Farklı ölçülerdeki dolap seçenekleri, beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Yatak odaları, sadece yorgunluk sonrası uykuya daldığınız yerler değildir. Aynı zamanda sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz, keyifli hatıralar yarattığınız özel alanlardır. Bu yüzden dekorasyonu da incelikle ve özenle tasarlanmalıdır. EnzaHome yatak odası takımı modelleri için https://www.enzahome.com.tr/Yatak-Odasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dekorasyon Zeminde Başlar: Lamine Parkeler

 Yatak odası takımı, evinizin atmosferini baştan aşağı değiştiren bir unsurdur. Onun görsel gücüne ise elbette ki ahşap lamine parke seçimi eşlik eder. Lamine parke tercihinde bulunurken yatak odanızın genel çizgileriyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü odanız, zeminin ve takımın uyumu ile anlam kazanacaktır. Seçeceğiniz ürünlerin uzun vadede kullanıma dayanıklı olması sizi yorucu tadilat süreçlerinden kurtarır. Ancak sağlamlık kadar ürünlerin estetik yönüne de özen göstermek gerekir.

Evinizin şıklığını tamamlayacak, sizin ve sevdiklerinizin beğenisini kazanacak pek çok lamine parke seçeneği mevcuttur. Parke seçimi yapmadan önce sıkı bir araştırma sürecine girmek isteyebilirsiniz. Pek çok alternatif arasında yoğun bir kararsızlığa düşebilirsiniz. Bu konuda öncelikle mobilyalarınızın ve perdelerinizin uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Uzun yıllar kullandığımız parkeler, günümüzde karşımıza lamine parkeler olarak çıkar. Bu köklü değişimi daha yakından incelemek ve evinize uygun bir seçim yapmak için Parkesepeti.com’da yer alan zemin ürünlerine göz atabilirsiniz. Çeşitli renkleri ve kaliteyi harmanlayan parkelerden biri, mutlaka sizin de kalbinizi çalacaktır.

Biraz Uyku Biraz Keyif: Yatak Odasının Eşsiz Gücü

 Yatak odanızda sakin bir tema yakalamaya ihtiyacınız varsa, zeminde Kahrs plank country beyaz meşe lamine parke kullanabilirsiniz. Praga Yatak Odası Takımı ile çok daha uyumlu olması için Kahrs plank rustik gri meşe lamine parke ürününü tercih edebilirsiniz. Ya da odanızda kontrast bir görünüm yakalayacaksanız, Weitzer charisma plank truffe meşe lamine parke ürününün iddialı görünümünden faydalanabilirsiniz.

Yatak odaları; tatlı hayallere daldığımız, unutulmaz kitaplar okuduğumuz, neşeli filmler izlediğimiz ve en önemlisi de huzurla dinlenmeye ihtiyaç duyduğumuz mekanlardır. Bu odalar hem görsel sakinliği hem de estetik çizgileri aynı anda bünyesinde taşımalıdır. Sadeliğin gücü, kreatif tasarımların zevkiyle harmanlanmalıdır. Hem güzel rüyalar görmek hem de rüya kadar güzel bir odada yaşamak istiyorsanız, yukarıda bahsi geçen yatak odası takımı ve lamine parke seçeneklerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git